Nowe wyzwania na 2019?

Jak Wasze noworoczne plany i postanowienia? Jeśli macie jeszcze chęci i siłę do wejścia w nowy rok z POWERem to tu od nas kompleksowa propozycja: projekt z #funduszeeuropejskie. Może zaciekawi Cię coś nowego, poznasz kogoś interesującego? Propozycje dla Ciebie są tutaj.

Po co zwlekać? Skorzystaj z nowych możliwości!

Niżej prezentujemy aktualny wykaz projektów dla osób, które nie skończyły jeszcze 30 lat. Do tych projektów możesz się zgłosić.

Wybierz plik ze swoim województwem i zobacz pełną listę z terminami rekrutacji do projektów, które oferują różne formy pomocy – od pieniędzy na zakładanie działalności gospodarczej przez szkolenia, kursy aż po płatne staże. Możesz się zapisać na nie w lutym i marcu 2019. Należy tylko skontaktować się z koordynatorem wybranego przez Ciebie projektu. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail.

Możesz także skontaktować się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Twojej okolicy. Tam pomogą w znalezieniu najlepszego dla Ciebie projektu. Korzystaj z możliwości, jakie dają projekty z funduszy europejskich. Pamiętaj, że za udział w nich nic nie płacisz. Chyba warto korzystać z takich okazji, prawda?

Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Z naszą pomocą będzie Ci na pewno łatwiej.

Zrób też niespodziankę swoim znajomym. Prześlij im tę wiadomość i zapiszcie się do projektu razem!

Nie zapomnij też lajkować naszej strony na FB. Śledź niusy i nadchodzące wydarzenia. Zapraszamy też na nasz Instagram #funduszeeuropejskie

Do zobaczenia!

Aktualne oferty:

Źródło: www.miir.gov.pl

Dodaj komentarz