Webinarium: 3, 2, 1, 0… START-UP! Czyli Fundusze Europejskie dla nowych pomysłów biznesowych – już w środę, 21 sierpnia

3, 2, 1… Start-up! Masz pomysł na biznes? Skorzystaj z Funduszy Europejskich! Jak? Weź udział w webinarium, już 21 sierpnia o 13:00 – dowiesz się, z jakich możliwości możesz skorzystać, zakładając firmę w Polsce Wschodniej.  

Zastanawiasz się, jak wprowadzić swój pomysł w życie? Jednak nie wiesz, jak napisać biznesplan czy stworzyć stronę internetową. Zastanawiasz się, skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Tu z pomocą przychodzą platformy startowe. Otrzymasz w nich ekspercką pomoc i rozwiniesz swój pomysł na tyle – by zmienić go w rentowny model biznesowy. Nie ma znaczenia, w której części Polski mieszkasz. 

Swój pomysł możesz zgłosić do jednej z sześciu platform w Polsce Wschodniej. Ekspert specjalnie dla Ciebie przygotuje szczegółowy plan inkubacji, czyli m.in. intensywnych szkoleń, konsultacji, testów produktu. Udział w inkubacji jest całkowicie bezpłatny!  

Po jej ukończeniu możesz starać się nawet o 1 milion złotych na dalszy rozwój Twojego start-upu.  

W webinarium weźmie udział ekspert z platformy startowej w Polsce Wschodniej – Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, który postara się odpowiedzieć na Wasze pytania! 

Chcesz poznać szczegóły? Bądź z nami podczas webinarium.

Termin: 21 sierpnia, godz. 13:00

Transmisja: „na żywo” na kanale Funduszy Europejskich na FB

Źródło: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Dodaj komentarz